Gran Hotel Barahona
| Wi-Fi WiFi | Sportactiviteiten Windsurfen Duiken Snorkelen Visserij Kanoën | Eten op locatie Restaurant |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gran Hotel Barahona biedt 39 kamers en ligt op circa 5-minuten loopafstand van Laguna Cabral o Rincon. In het hotel treft u een restaurant.
Dit hotel, gelegen op 6 km afstand van Mina de Larimar, is ook niet ver van het centrale park van Barahona. Curso Uasd is een populaire educatieve plek om te bezoeken binnen 12 minuten te voet van dit pand. Gran Hotel bevindt zich op een korte afstand van de Malecon van Barahona. De bushalte Barahona is op 450 m van het hotel.
De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals TV met meerdere kanalen. Ze bieden badkamers met een apart toilet en een douche.
Gasten kunnen van Deli keuken snacks en uitgebreide maaltijden genieten in Delicias Marinas, gelegen binnen 13 minuten lopen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Escandalo Drink1,4 km
- Universidad Autonoma de Santo Domingo1,5 km
- Universidad Catolica Tecnologica de Barahona1,4 km
- CocoBongo150 m
- Curso Uasd1,5 km
- Colegio Divina Pastora450 m
- Laguna Cabral o Rincon650 m
- Central, Barahona. Park50 m
- Parque Maria Montez950 m
- Playa Tortuguero800 m
- Luchthavens
- Barahona Airport6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Restaurant
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Windsurfen
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Visserij
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Gratis logement wordt voor een kind onder de leeftijd van 2 aangeboden als er geen extra bedden nodig zijn.
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Gran Hotel Barahona naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Gran Hotel Barahona te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Constanza van Gran Hotel Barahona?
Er is een 90 km afstand tussen Constanza en Gran Hotel Barahona. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Gran Hotel Barahona parkeren?
Gran Hotel Barahona biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Gran Hotel Barahona uitchecken?
Klanten van Gran Hotel Barahona moeten klaar zijn om om 13:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Barahona?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Barahona is $30. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Barahona?
In dit hotel in Barahona kunnen gasten uit Budget Kamer, Basic Driepersoonskamer en Junior Suite kiezen.